The Devil All The Time izle 2020 Türkçe Dublaj

The Devil All the Time
Moly MailOkruProtonFragman
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
The Devil All The Time izle 2020 Türkçe Dublaj
229 views izlenme
IMDb: 7.3
The Devil All The Time izle filmi 2020 yılında vizyonda yerini almıştır. The Devil All The Time filmi 2020 yapımı filmi tek parça olarak ister 720p kalitesinde istersen 1080p Türkçe Dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Devil All The Time filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini sitemizden bulabilirsiniz.

The Devil All The Time Film Konusu

Film, Ohio ve Bati Virginia'da bulunan, farklı geçmişlerden gelen tuhaf bir grup insanın hayatı konu ediliyor. Filmdeki karakterlerden biri, Güney Pasifik’teki katliamda işkence gören eski asker Willard Russell'dır. Güzel karısı Charlotte’u kanserden kaybetmiş olan yaslı adam, bütün totemlerine ve dualarına rağmen onu kurtaramamış olmanın suçluluğunu taşımaktadır. Seri katil bir çift olan Carl ve Sandy Henderson, uygun modeller bulup Amerika’nın otoyollarında fotoğraflarını çekip ardından onları öldürmek için diyar diyar gezmektedir. Din adamı olan Roy, ve fiziksel engelli, gitar sever yardımcısı Theodore ise çiğnedikleri kanundan kaçmaktadırlar. Tüm bunların ortasında ise William ve Charlotte'un yetim kalan oğulları Arvin Eugene Russell vardır. Kendisini birbirinden oldukça farklı olan bu insanların ortasında bulan genç adam, iyi ancak şiddete meyilli bir hal almıştır. İkinci Dünya Savaşı'nın sonundan 1960'lara kadar bu karakterlerin hayatları nasıl bir hal alacaktır?
The Devil All The Time izle Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan The Devil All The Time filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin açıklamaları sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz The Devil All The Time fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler